درباره زیرلند

اگه میخواین بدونید که زیرلند به چه شکل کار میکنه بهتره راجب مجموع زیرلند بیشتر بخونید تا بدونید ما داخل مجموع زیرلند همه تلاشمون را میکنیم تا بتونیم بهترین قیمت را به شما مشتریان عزیز بدهیم.

بازاریابان

مجموعه بازاریابان زیرلند از چند صد نفر بازاریاب حرفه ای و قدرتمند داخل کشور تشکیل شدند که تمامی سیع و تلاششون را در راستای کشف فروشندگانی با قیمتی مناسب ، معتبر ترین و بهترین هستند به کار میبرند.

bazaryab
foroshande

فروشندگان

فروشندگان مهم ترین نقش را در مجموعه زیرلند را دارا هستند. تنها فروشندگانی که با مجموعه زیرلند همکاری میکنند کسانی هستند که منصف ترین خود در صنف خود هستند.

پشتیبانی

گروه پشتیبانی کسانی هستند که برای شما مشتریان عزیز استعلام قیمت محصولات مورد نیازتون را از فروشندگان خواهند گرفت و از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع خواهند داد.

poshtibani
hamkaran

همکاران

همکاری مجموعه زیرلند با شرکت های مختلفی از جمله پست ، بانک ملت ، شرکت زاگما ، ملی پیامک و… باعث بهبود روند کاری و کوتاه تر شدن زمان اتمام خرید شما مشتریان عزیز خواهد شد.

آیا با نحوه کار زیرلند آشنا شدید ؟

در اصل مجموعه زیرلند با قرار گرفتن به عنوان واسط در بین شما خریداران عزیز و فروشندگان منصف باعث خواهد شد تا ما بتونیم خریدی پر سود را برای شما عزیزان به ارغوان بیاوریم.

حالا اگه دوست دارین ما به صورت رایگان استعلام محصول که قصد خریدش را دارید براتون میگیریم. برای این کار کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید